Doplňková pojištění

Pojištění přírodních rizik

Srnka ani krupobití už vám vrásky dělat nemusí. Vyberte si, co má vaše Pojištění přírodních rizik krýt, a plaťte jen za to, co skutečně potřebujete.

Pojištění skel vozidla

Pojistíme vám čelní sklo a všechna obvodová skla.

I malý kamínek umí udělat velkou škodu. Rozbité okno je totiž nepříjemná a nákladná záležitost. S naším Pojištěním skel vozidla se však provozu ani parkování na ulici bát nemusíte.

Pojištění KLIKA

Přidejte si k povinnému ručení doplňkové pojištění KLIKA a zaplatíme škodu i vám. Opravíme vaše vozidlo, pokud jste si ho poškodili při vámi zaviněném střetu nebo nárazu s jiným vozidlem nebo překážkou

Pojištění asistence CAR MAXI

Náhradní vůz doma i v zahraničí, bezplatný převoz auta do servisu nebo řešení poškozené pneumatiky? Sjednejte si doplňkové pojištění CAR MAXI a získáte ideální asistenční službu.

Pojištění odcizení celého vozidla

Díky pojištění odcizení vozidla se nemusíte bát spustit svůj automobil z očí. Vyberte si jeden ze šesti limitů a pojistěte svůj vůz po celé České republice a ještě 30 km vzdušnou čarou od hranic.

MINIHAV

Mít vozidlo chráněné proti přírodním rizikům a odcizení zároveň? Ano – s doplňkovým pojištěním MINIHAV.

Úrazové pojištění osob ve vozidle

Ať už se rozhodnete pro základní limity, nebo si je až čtyřnásobně navýšíte, s úrazovým pojištěním osob ve vozidle ochráníte sebe na místě řidiče i celou posádku vašeho auta.

Pojištění zavazadel

Mějte své osobní věci na cestách v bezpečí. Pojištění zavazadel ochrání nejen ta vaše, ale i všech spolucestujících. V autě i na motocyklu.

Pojištění GAP

Jen co nový vůz opustí autosalon, jeho cena zásadně klesne. S pojištěním GAP si však zajistíte, že v případě jeho zničení nebo odcizení dostanete dostatek prostředků na nákup nového.

Pojištění Asistence

Získejte vyšší limity pro opravu na místě, vyproštění a odtah vozidla. A dál například ubytování v nouzi, úschovu vozidla nebo jeho otevření a výměnu zámku při ztrátě klíče.

Pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla

Být bez auta v důsledku nehody, živelní události, odcizení nebo vandalismu? Ne, pokud máte sjednáno Pojištění nákladů na nájem náhradního vozidla.

Až 200 vozů skladem

Garance a zárukykilometrů a původu

Osobní přístup a zázemí rodinné firmy

Jsme s vámi již od roku 1991