Povinné ručení

Pojištění

Náš stály partner ČPP, a.s. se kterým spolupracujeme již více jak 20let nabízí řadů pojistných produktů. Pro klienty bývá často složité se zorientovat v nabídce. Co potřebuji pojistit? Co je dobré si pojistit? Jakou má můj vůz hodnotu? Jak vysoká může být cena opravy? Co je zákonné pojištění?

Tyto a další otázky Vám rádi zodpovíme, a provedeme Vás pojištěním od A do Z. Každý z kolegů na provozovně 1. nebo 2. je plně proškolen a orientuje se v problematice.

Jsem kanceláří ČPP, a.s. díky tomu pro Vás máme připraveny ty nejvyšší slevy na povinné ručení a havarijním pojištěním. Převedení bonusů je u nás samozřejmostí, dokonce i mezi manžely.

S povinným ručením od ČPP splníte nejen svou zákonnou povinnost, ale také získáte rychlou a účinnou pomoc, když svým vozem způsobíte škodu někomu jinému – ať už je to zranění, poškození auta, nebo poškození svodidel. Pokud hledáte pojištění svého vozu za jedinečnou cenu na trhu a správně nastavenými parametry přesně pro Vás neváhejte nás kontaktovat a řekněte si o nabídku. 

Až 200 vozů skladem

Garance a zárukykilometrů a původu

Osobní přístup a zázemí rodinné firmy

Jsme s vámi již od roku 1991